Asel Expo Fuarcılık
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Firmanın Fuar Temsil Alanında ( Fuar Standında) bulunması gerekenler ise;

Firmanın özellikle, Markası– Logosu – Firma Sloganı ile görsel ve yazılı "Albeni" oluşturulmasına dikkat edilmeli, Ancak bu konuda "AŞIRIYA" kaçılmamalı. Firmanın Fuar Alanında ziyaretçileri ilk karşılayacak olan Firma Yetkili Personeli olmalıdır. İlk karşılama kısmında, Müşteride oluşacak Ön İzlenim, önemli olduğu için, bu görev, Asla " FUAR HOSTESİ " tarafından yapılmamalı.

Firma Temsilcisi olan tüm Personelin Kıyafetleri, kurumunu temsil edecek nitelikte, bir örnek kıyafetler ile tamamlanmış, kıyafetleri fuarın içeriğine uygun, bağlı olduğu Kurumun veya Firmanın, Markası – Logosu - Yaka Tanıtım Kartı - Net – Görsel - Okunabilir - İsimleri ve Görev Tanımları açık, belirgin olmalı.

Firmanın Fuar Temsil Alanındaki tüm personeli, uluslararasında kullanılan ve çok iyi derecede en az iki yabancı dil bilen personelden oluşturulması gerekir. Özellikle yurt içi fuarlarda da, "Bölgesel Dil ve Şive" farkından olası anlaşma zorluğu için, bölgede deneyimli, en az bir personel seçilmesi de uygun olacaktır.

Firmanın Müşterilerine, tanıtım için hazırlanan, broşür ve reklam içeren basılı evrakları, taşınabilir, saklanabilecek görsel değerde ve etkin tanıtım mesajları içeren nitelikte, yalın bir şekilde hazırlanmalı, mümkünse tek bir belge üzerinde müşteri tarafından sorulması olası, tüm sorulara yanıt verecek şekilde olmalı.

Fuar katılımında sunulacak "Ürünler" Müşterinin ilk izlenimi ile siparişe esas oluştun ürünler olduğundan, özellikle firmalar tarafından yaptıkları üretimin hatasız, en kaliteli, hatta tüm " EN" eklerini üzerinde taşıyan özel ürünlerdir. "FUAR TEMSİL ÜRÜNÜ" beğenecek olan Müşteriye, siparişlerini alma aşamasında ve iş akdinin resmi haldeki ilk görüşmelerinin ardından da, aynı kalitede sunulacağının garantisinin verilmesine, özellikle dikkat edilmeli

 
Asel expo ulaşım Fuar stand resimleri Fuar listesi
 
 
Fuarcılık hakkında herşey
Fuar standı çeşitleri
 
  Fuar standımda bulunması gerekenler  
  Neden fuarlara katılmalıyım  
  Sektörel Bağlantılar  
  Tüketici Hakları  
  Fuara katılmanın pazarlama etkileri  
  Fuar standi hususlari  
   
   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

  Ahşap Fuar Standı | Modüler Fuar Standı | Max Fuar Standı | Ürün Tehşir Standı | Kongre Standı | İç Mimari  
 
Copyright 2012 Fuarstandi.net Asel Expo Fuarcılağa Aittir