Asel Expo Fuarcılık
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Fuarı organize eden firmanın sağladığı standart paket standlar, genellikle ahşap malzeme kullanılarak firmanıza özel bir tasarımla üretilen özel fuar standları , modüler sistem ile yine firmanız için özel olarak hazırlanan modüler fuar standları.

Paket Standlar

Paket fuar standları fuarı organize eden firmanın nispeten küçük bir ücretle tüm katılımcılara sağladığı ve firmanızın diğer katılımcılar arasında öne çıkmasına hiçbir katkı yapmayacak son derece standart ve basit standlardır. Üstelik ilk bakışta ekonomik görünmelerine rağmen bu tür standlar ortaya koydukları silik ve sıradan imaj ile firmanızın fuara yatırdığı kaynak ve çabaların meyve vermesini de engeller. Diğer firmalar çok daha dikkat çekici ve kendi ihtiyaçlarına özel inşa edilmiş standları ile fuarı ziyaret edenlerin ilgisini sizden önce çekerler.

Ahşap Fuar Standı

Ahşap fuar standları size özel tasarlanıp üretilerek fuarın en gözde firması olmaya sizi bir adım daha yaklaştıran, firmanızın prestij ve imajına istediğiniz katkıyı yapmanızı sağlayan, sektörünüzde sizi bir adım öne çıkaracak standlardır. Özel üretim standlar ekseriyetle ahşap konstrüksiyon ile kurulur ve fuarın spot ışıkları altında firmanızın görünürlüğünü artırmak için firmanızın renklerine özenle boyanır. Ürünleriniz ve firmanızla ilgili görseller ve vitrinlerle zenginleştirilerek hizmetinize sunulur.

Modüler Standlar

Modüler fuar standı ahşap konstrüksiyonlu özel fuar standlarının avantajlarını daha düşük bir maliyetle yakalamak isteyen katılımcılar için çekici bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Aluminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.
 
Asel expo ulaşım Fuar stand resimleri Fuar listesi
 
 
Fuarcılık hakkında herşey
Fuar standı çeşitleri
 
  Fuar standımda bulunması gerekenler  
  Neden fuarlara katılmalıyım  
  Sektörel Bağlantılar  
  Tüketici Hakları  
  Fuara katılmanın pazarlama etkileri  
  Fuar standi hususlari  
   
   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

  Ahşap Fuar Standı | Modüler Fuar Standı | Max Fuar Standı | Ürün Tehşir Standı | Kongre Standı | İç Mimari  
 
Copyright 2012 Fuarstandi.net Asel Expo Fuarcılağa Aittir