Globalleşen dünyada, alışılagelmiş sistemlerden uzak, ulusal ve uluslar arası piyasa şartlarını dikkate alarak, gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, en iyi şekilde hizmet vermektedir.
Şirketimiz Almanya'nın Köln kentinde 1200 m² alan üzerine kurulmuştur.Almanyada kendini ispat ladıktan sonra İstanbulda Başakşehir merkez ofis, Başakşehir stand imalat atöl yesi olarak 500 m² alan üzerinde çalışmalarına başlamıştır. Haziran ayında Çevre Sanayi Sitesinde 3000 m² lik bir alana taşınmıştır. Deneyimli çalışanlarıyla birlikte başarılı çalışmalara imza atarak, kurulu şundan bu yana bir çok firmaya stand tasarımı yapmıştır. Fuar, kongre, seminer, bayi toplantıları vb. hizmetler kapsamın da yer alan ; Özel Stand Dekorasyonu, Yurt içi ve Yurt dışı imalat atölyelerimizde yapılmaktadır. Ayrıca Hostes, Manken, Tercüman, Garson, Turizm, Nakliye, Temizlik, Catering, Görsel ve Teknik Hizmet, Ses Işık Görüntü Sistemleri ve Ekipmanları, Süsleme Dekorasyon Hizmetleri, Promosyon Malzemeleri, Kurum ve Ürün Tanıtım Hizmetleri, Düğün Davet Hizmetleri, Parti & Festival Organizasyonu gibi birçok noktada komple hizmet vermeye çalışmaktadır.

Yurtdışında çalışma gösterdiğimiz ülkeler; Avrupa Birliği Ülkelerinin tamamı ve Ortadoğu ülkeleridir. Ayrıca Tüm Türkiye'de de faaliyetlerimize devam etmekteyiz. ASEL EXPO vizyonunu, uygun fiyat, dikkat çekici hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini ilke edinerek belirlemekte ve bu çerçevede çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir...

Herşeyi dört dörtlük sevenlerin tercihi , Asel Expo Uluslar Arası Fuarcılık..

 

  Ahşap Fuar Standı | Modüler Fuar Standı | Max Fuar Standı | Ürün Tehşir Standı | Kongre Standı | İç Mimari  
 
Copyright 2012 Fuarstandi.net Asel Expo Fuarcılağa Aittir